Almanca Sınav Merkezi

Globus Dil Kursu, ÖSD’nin resmi sınav merkezidir.

Globus Dil Okulu’ndan alacağınız ÖSD Almanca dil sertifikası ile aile birleşimi vizesi alabilirsiniz. Almanya ve Avusturya’da üniversite ve/veya yüksek lisans eğitimi alman için üniversiteler ve konsolosluklar ÖSD Dil Sertifikalarını kabul etmektedirler. Bununla da bitmiyor, ÖSD dil lisansları, doktorlar, mühendisler ve daha bir çok meslek için Almanya’da iş imkanı da sağlıyor.

Globus Dil’de Almanca eğitiminizi alarak ÖSD sınavına girebileceğiniz gibi; mevcut Almanca bilginizi de yine Globus’un düzenlediği ÖSD Almanca dil sınavına dışarıdan girerek belgelendirebilirsiniz.

Alman Konsoloslukları A1 ÖSD Almanca (Start Deutsch 1) dil sertifikalarını Aile Birleşimi Vizesi için kabul etmektedir! Globus’dan alacağınız sertifika ile konsolosluğa direkt vize müracaatı yapabilirsiniz.

Sınav ve kurs tarihleriyle ilgili bilgi sayfalarımızda yer almaktadır.

Globus Dil, ÖSD lisanslı sınav merkezi olarak Almanca eğitimi ve Almanya ile Avusturya’da geçerli ÖSD sertifikası verdiği gibi, aynı zamanda yüksek öğretim (üniversite seçimi, üniversiteye yerleştirme) veya yüksek lisans eğitimi ile vize başvurusu ve vize danışmanlığı konularında da yanınızda…